Nieprawidłowe zabiegi pielęgnacyjne, niewłaściwa, radykalna dieta, zaburzenia hormonalne, wyniszczający cały organizm stres czy choroby skóry głowy – przyczyn wypadania włosów jest wiele. Z tą dolegliwością boryka się coraz większa liczba osób. Cierpią na nią szczególnie kobiety, dla których zadbane, lśniące i atrakcyjnie wyglądające włosy to element dodający pewności siebie. Na szczęście na rynku dostępna jest innowacyjna metoda pozwalająca na uzyskanie wymarzonej gęstości włosów – Hairdreams Microline.

Obserwujesz u siebie pierwsze objawy łysienia i nie masz pojęcia, jak temu zapobiec? Twoje włosy są rzadkie i szukasz sposobu na ich zagęszczenie? A może chcesz zahamować siwienie, które staje się coraz bardziej zauważalne? Jeśli tak – mamy dla Ciebie propozycję! Jako renomowani trycholodzy z kliniki w Krakowie możemy zaproponować Ci terapię opartą na kuracji WNT Deltacrin – metodę walki z łysieniem, która zyskała już wielu zwolenników.

Wypadanie włosów to problem, z którym boryka się coraz większa liczba osób na całym świecie. Mimo że dolegliwość ta nie zagraża zdrowiu, znacząco zmienia, utrudnia życie i obniża poziom pewności siebie. Zaburzenia wzrostu włosów pojawiają się w różnym momencie w zależności od wielu czynników. Do najważniejszych z nich zaliczane są – zmiany hormonalne, długotrwały stres, nieprawidłowa dieta, przebyte choroby, uwarunkowania genetyczne czy stosowanie niewłaściwych i zbyt częstych zabiegów kosmetycznych.

Po zimie włosy potrzebują blasku, wygładzenia, regeneracji – to właśnie zapewnią im fantastyczne kosmetyki z linii olejowej Huile d'etoile.

Jest to linia produktów pielęgnacyjnych do włosów zapewniająca im świetlisty blask, upajający zapach i głębokie nawilżenie. To eliksiry piękna opracowane na bazie najcenniejszych olejów i niespotykanych kompozycji zapachowych. Dzięki nim włosy stają się zdrowe, jedwabiście delikatne i piękne.

Bez układu immunologicznego bylibyśmy bezbronni. Ten system chroni ludzki organizm przed różnego rodzaju szkodliwymi czynnikami takimi jak wirusy, patogeny czy komórki nowotworowe. Problem pojawia się wtedy, kiedy układ odpornościowy przestaje odróżniać wrogie tkanki od swoich własnych. Do tej pory zweryfikowano około 100 chorób powodujących zaburzenia systemu immunologicznego. Ich źródło najczęściej jest nieznane, choć nie bez znaczenia są czynniki genetyczne i środowiskowe.

Łysienie kojarzy się zazwyczaj z mężczyznami w średnim wieku. W ich przypadku uchodzi za coś normalnego – uznawane jest za nieodłączny element upływających lat. Mało który z panów wie jednak, iż data urodzenia ma niewielki wpływ na wypadanie włosów. Często zdarza się bowiem tak, że dotyka ono już chłopców w wieku dojrzewania.

O witaminach słyszał chyba każdy. Choć nie wiemy wszystkiego na ich temat, to śmiało możemy stwierdzić, że są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu.

Choroba Hashimoto, choć znana już od początku XX wieku, nadal stanowi zagadkę dla wielu specjalistów.

Problem wypadania włosów dotyka coraz większej liczby młodych osób.

Odżywianie znacząco wpływa na ludzkie zdrowie – zarówno to fizyczne, jak i psychiczne.

X