Simone Trichology – skuteczne preparaty do pielęgnacji skóry głowy


Simone Trichology – marka polecana przez dermatologówtrychologów

Zarówno osobom zmagającym się z problemami trychologicznymi (łysienie, łupież etc.), jak i tym, chcącym zadbać o kondycję włosów polecamy preparaty od Simone Trichology. Produkty tej marki to unikatowe połączenia składników aktywnych, które – w zależności od potrzeb – działają skutecznie oraz kompleksowo. Kosmetyki tego producenta doskonale wspierają procesy leczenia różnego rodzaju przypadłości związanych ze skórą głowy, a także nadają się świetnie do codziennej pielęgnacji. Simone Trichology to bowiem cała gama preparatów – masek, szamponów, spray’ów czy ampułek, które znacząco poprawiają kondycję włosów – niezależnie od ich stanu.

Wsparcie w leczeniu łysienia, łupieżu i nie tylko – wybierz produkty Simone Trichology!

Kobietom i mężczyznom zmagającym się z łysieniem (np. androgenowym czy telogenowym) proponujemy wsparcie leczenia produktami od Simone Trichology. Polecamy zarówno szampony zapobiegające wypadaniu włosów, jak i specjalistyczne lotiony wspomagające ich odrost. Zachęcamy także do skorzystania z produktów przeznaczonych do codziennej pielęgnacji. Wśród nich na uwagę zasługują przede wszystkim preparaty, których zadaniem jest zminimalizowanie ilości wypadających włosów, wpływających na poprawę ich kondycji oraz redukcję podrażnień i napięcia skóry głowy. To właśnie dzięki nim włosy będą zawsze mocne, lśniące i piękne.

Odpowiednia pielęgnacja podstawą zdrowych włosów

Jako doświadczeni trycholodzyKrakowa mamy świadomość, że nie tylko różnego rodzaju choroby znacząco pogarszają wygląd włosów. Na ich kondycję wpływa również szereg czynników zewnętrznych. Suszenie gorącym powietrzem, agresywna koloryzacja czy niekorzystne warunki atmosferyczne to tylko niektóre z nich. Dlatego też produkty od Simone Trichology polecamy też osobom, które nie skarżą się na problemy trychologiczne. Uważamy bowiem, że odpowiednia pielęgnacja oraz codzienna profilaktyka pozwolą na zachowanie pięknej fryzury przez długie lata. Zgodnie z powiedzeniem: lepiej zapobiegać niż leczyć, zachęcamy do skorzystania z produktów Simone Trichology już dziś!