• Strona główna
  • Blog
  • Czym jest mikropigmentacja skóry głowy? – trycholodzy z Krakowa wyjaśniają

Czym jest mikropigmentacja skóry głowy? – trycholodzy z Krakowa wyjaśniają


Na czym polega zabieg mikropigmentacji włosów?

Mikropigmentacja to bezpieczny i niechirurgiczny zabieg, który pozwala uzyskać bardzo naturalny efekt dopiero co wyrastających włosków. Wykonanie imitacji włosów nie jest metodą leczenia łysienia androgenowego, całkowitego czy plackowatego. To jedynie rozwiązanie tuszujące problem wypadania włosów i ich słabego zagęszczenia. Mikropigmentacja to inaczej biotatuaż medyczny. Polega na wykorzystaniu specjalnych organicznych pigmentów, które wprowadzone w naskórek tworzą naturalnie wyglądającą i atrakcyjnie zagęszczoną fryzurę. Zabieg mikropigmentacji włosów to doskonała alternatywa dla osób, które nie chcą poddawać się przeszczepowi włosów, a inne stosowane metody leczenia łysieniauzupełniania wypadających włosów nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.

Mikropigmentacja skóry głowy – sposób na łysienie kobiet i mężczyzn

Mimo że zabieg mikropigmentacji skóry głowy skierowany jest głównie do mężczyzn, z efektownej metody korzysta również wiele kobiet, które chcą ukryć problem związany z łysieniem. Odpowiednio dobrane pigmenty pozwalają na zagęszczenie długich włosów, a także tuszowanie blizn występujących na głowie.

Powiedz stop łysieniu! – odwiedź gabinet trychologiczny PLMED w Krakowie

Trychologicznym Centrum Zdrowych Włosów z siedzibą w Krakowie poza skuteczną pielęgnacją kosmetyczną, terapiami łysienia oraz zabiegami przeszczepu włosów proponujemy również nieinwazyjne, w pełni bezpieczne i skuteczne systemy zagęszczające włosy w atrakcyjnej cenie. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat mikropigmentacji skóry głowy? Zapraszamy do kontaktu. Spotkanie oraz rozmowa z naszym trychologiem pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.

Poddaj się zabiegowi mikropigmentacji głowy – zapomnij o problemie wypadających włosów i odbuduj pewność siebie!