Mesoline Hair gwarantuje efekt odbudowy włosów.


Wszyscy pragną, aby ich włosy wyglądały na zdrowe i mocne - nie od dziś wiadomo bowiem, że lśniące oraz zadbane włosy dodają ludziom wyjątkowej atrakcyjności.
Wiele zależy od indywidualnych predyspozycji, które wpływają na ich wygląd, ciężko też uniknąć działania szkodliwych czynników środowiskowych.
Mesoline Hair jest specyfikiem, który odbudowuje włosy, hamuje ich wypadanie oraz stymuluje wzrost. Dzięki jego zastosowaniu możemy uzyskać oszałamiające efekty - odżywić strukturę włosa, uzupełnić wszelkie ubytki, uzdrowić i zagęścić włosy, a także nadać im wspaniały blask. Dzięki stymulacji przepływu krwi w mieszkach włosowych, Mesoline Hair hamuje działanie tych hormonów, które odpowiadają za wypadanie włosów - właśnie dlatego włosów naprawdę jest więcej, są grubsze i widocznie poprawia się ich wygląd!

Jaki jest sekret tak skutecznego działania specyfiku Mesoline Hair?

Odpowiedź na to pytanie tkwi w zawartych w nim składnikach, które mają wielki wpływ na prawidłową pielęgnację zarówno skóry głowy, jak i samych włosów. Do składników owych zaliczają się:

  1. Peptydy miedzi
  2. Koenzym Q10
  3. Kwas hialuronowy
  4. Kompleks czynników wzrostu - IGF-1, bFGF oraz VEGF

Peptydy miedzi przeciwdziałają wypadaniu włosów, którego najczęstszą przyczyną jest po prostu łysienie androgenne spowodowane nadprodukcją 5-alfa-reduktazy oraz dihydrotestosteronu. Zahamowanie ich aktywności przez peptydy miedzi skutecznie zwalcza problem łysienia. Koenzym Q10 stymuluje przepływ krwi w skórze głowy oraz wspomaga proces odnowy komórek, czego efektem jest wyraźne zagęszczenie i szybszy wzrost włosów. Również kwas hialuronowy stymuluje ich wzrost, a dodatkowo także nawilża, dzięki czemu włosy są odżywione, lśniące i piękne.
Kompleks czynników wzrostu zaś:

  • wzmacnia włosy
  • poprawia krążenie
  • rewitalizuje mieszki włosowe
  • stymuluje tworzenie nowych naczyń krwionośnych. Dostarczając im tym samym większą ilość niezbędnych składników odżywczych

Wszystko to wpływa na wyjątkową skuteczność Mesoline Hair!