IV Kongres Trychologia w Kosmetologii i Fryzjerstwie


Zapraszamy serdecznie do udziału w Kongresie TRYCHOLOGIA W KOSMETOLOGII I FRYZJERSTWIE, organizowanym przez „art of BEAUTY” oraz ESTETICA POLSKA, a w szczególności na wykład Małgorzaty Garlacz,o godz. 10.15-10.45

Aktywacja szlaku WNT - nowatorskie zastosowanie mechanizmu molekularnego regulującego wypadanie i wzrost włosów w łysieniu androgenowym - Pharcos Deltacrin

Kongres adresowany jest do kosmetologów, kosmetyczek, fryzjerów, właścicieli salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Podczas kongresu przedstawiana będzie szeroko tematyka trychologii, m.in.: najczęstsze problemy klientów, metody i narzędzia diagnostyczne, zabiegi i terapie, aparatura trychologiczna, marki i produkty oraz współpraca pomiędzy lekarzem a trychologiem.
Tematyka trychologii staje się coraz bardziej popularna oraz staje się nową opłacalną kategorią usług w salonie i gabinecie. Przyczyną jest rosnąca ilość osób z problemami skóry głowy oraz coraz szersza i udoskonalona oferta przeciwdziałania tym problemom.

Trycholog to zawód z przyszłością.
W ciągu ostatnich 2 lat oferta edukacji jest coraz bardziej profesjonalna i szeroka. Wzrosła ilość salonów trychologicznych w Polsce, jak również oferta kosmetyków. Kongres jest okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Kongresowi będzie towarzyszyła wystawa tematyczna Firm Partnerskich. Uczestnicy będą mogli skorzystać z promocji dostępnych tylko dla uczestników Kongresu.