Szkolenie skierowane jest do personelu gabinetów trychologicznych. Głównym celem dydaktycznym kursu jest przekazanie uczestnikom wiedzy o podstawach zabiegów biostymulacyjnych skóry głowy. Stanowi ono doskonałe przygotowanie do przeprowadzania zabiegów biostymulacyjnych w codziennej praktyce trychologicznej. Terapia biostymulacyjna Marma wyróżnia gabinet spośród innych ofert rynkowych ze względu na swoją oryginalność, efektywność oraz  głęboki efekt relaksacyjny.
Metoda z powodzeniem stosowana w europejskich gabinetach trychologicznych, spotykająca się z dużą satysfakcją i zadowoleniem ze strony klientów, co w dużej mierze przekłada się na zwiększenie ich ilości w bazie.
Program kursu:

  1. Jak sobie radzić bez lekarza w gabinecie trychologicznym z punktu widzenia dermatologa?
  2. Podstawy anatomiczne do zabiegów biostymulacyjnych
  3. Fizjologia skóry
  4. Psychologiczny aspekt pacjenta trychologicznego
  5. Podstawy ayurwedyjskie terapii Marma
  6. Wskazania i przeciwskazania oraz efekty zabiegowe terapii Marma
  7. Urządzenia biostymulacyjne stosowane w terapiach trychologicznych
  8. Zajęcia warsztatowe

Czas trwania:
Kurs obejmuje 12 godzin dydaktycznych podczas 2 dni szkoleniowych. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej.

Cena kursu:
1500 zł

Uwaga!
Informujemy, że szkolenie jest przeprowadzane niezależnie od firm dystrybuujących produkty trychologiczne i podczas szkolenia, a także po jego zakończeniu nie ma obowiązku zakupu żadnych preparatów.

X