Indywidualne układanie diet dla pacjenta

Jadłospisy i zalecenia dietetyczne są dostosowane do indywidulanych potrzeb każdego pacjenta. Opracowywane diety uwzględniają wiek, płeć, aktualny stan zdrowia, styl życia, preferencje żywieniowe. Dbamy o to aby ułożony dla Państwa jadłospis był urozmaicony, skomponowany z produktów sezonowych i ogólnodostępnych, z uwzględnieniem umiejętności kulinarnych.
Najważniejszym wyznacznikiem jest Państwa dobre samopoczucie, dlatego  jadłospisy komponujemy tak, aby zmiana sposobu żywienia była realizowana z przyjemnością.
Układając indywidualne plany żywieniowe nie stosujemy odżywek lub preparatów witaminowych, które mają zastąpić spożywanie posiłków. Zapotrzebowanie na niezbędne składniki odżywcze bilansujemy zalecając wyłącznie zdrowe produkty żywnościowe.
Ustalamy indywidualne plany żywieniowe w alergiach pokarmowych, chorobach    skóry, schorzeniach układu pokarmowego, zaburzeniach lipidowych, nadciśnieniu tętniczym, cukrzycy. Pomagamy także pozbyć się złych nawyków żywieniowych i zbędnych kilogramów.

X