Inspirowana najskuteczniejszymi zabiegami kosmetycznymi profesjonalna pielęgnacja włosów od marki KEVIN.MURPHY wykorzystuje najlepsze, naturalne składniki oraz technologie stosowane do pielęgnacji skóry. Wszystkie profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne dla włosów powinny być traktowane tak samo jak zabiegi kosmetyczne. Zastosowanie kwasów owocowych AHA umożliwia usunięcie martwych łusek włosów, wygładzenie ich powierzchni, przywrócenie utraconego poziomu nawilżenia oraz odbudowę.

Podstawą profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych marki KEVIN.MURPHY są technologie wykorzystywane do pielęgnacji skóry, które zapewniające głębokie nawilżenie, regenerację oraz blask. 

Zaprojektowana dla zabiegów salonowych linia zawiera zabiegi zwiększające wytrzymałość włosów, wykorzystujące najlepsze składniki naturalne wraz z technologią pielęgnacji skóry. Użycie składników w formie molekularnej pomaga na głębszą i lepszą penetrację kory włosa, lepsze odżywienie i długotrwałe rezultaty. Składniki potrzebne do zabiegu są przechowywane w oddzielnych butelkach, aby wyeliminować potrzebę użycia stabilizatora chemicznego, który mógłby odebrać „siłę życiową” produktu. Składniki aktywne miesza się ze sobą dopiero bezpośrednio przed aplikacją. W ten sposób uzyskuje się maksymalny efekt natychmiastowej reakcji pomiędzy substancjami. Tego rodzaju reakcji nie uzyskamy aplikując gotowy krem z tuby. Pracując na poziomie molekularnym lepiej poprawiamy strukturę, blask, nawilżenie i ogólną kondycję włosów i skóry głowy. Pozbywamy się martwego naskórka i szorstkości dzięki zastosowaniu AHA, oraz przywracamy utracone nawilżenie i siłę, tak aby włosy stały się miękkie w dotyku i lśniące. Zabieg dobiera się do potrzeb i problemu indywidualnego klienta. 

 

X