Wybierz współpracę z kompetentnym trychologiem z Krakowa

Dobra kondycja włosów powinna być priorytetem dla każdego. To właśnie odpowiednia fryzura często dodaje pewności siebie, przekładając się na wiele dziedzin życia. Jeśli widzisz, że z Twoimi włosami dzieje się coś dziwnego i szukasz przyczyny ich wypadania, powinieneś skorzystać z pomocy kompetentnych specjalistów z gabinetu trychologicznego. Zapraszamy do Krakowa do Trychologicznego Centrum Zdrowych Włosów PLMED w celu wykonania profesjonalnej diagnostyki, np. łysienia, a także wzięcia udziału w badaniu trychologicznym, które jest punktem wyjściowym do zaplanowania skutecznego leczenia. 

Na czym polegają konsultacje i zabiegi trychologiczne?

Trichoskopia – będąca podstawowym badaniem – bazuje na wykorzystaniu specjalnej kamery, która umożliwia analizę skóry głowy od 50-krotnego do 250-krotnego powiększenia. Tak dobry obraz daje szansę na efektywną analizę stanu włosów i skóry znajdującej się na głowie. Dodatkowo w naszym Centrum PLMED z siedzibą w Krakowie realizujemy badania z użyciem nowoczesnej videodermoskopowej technologii cyfrowej FotoFinder, uzupełniając działanie Lampy Wooda. Ponadto używamy specjalistycznej diagnostyki obrazowej, rejestrując liczbę włosów w poszczególnych fazach cyklu włosowego – wykonując tzw. fototrichogram. Dopiero wtedy dobieramy kurację, stosujemy konkretne metody pielęgnacyjne, a także ewentualnie sugerujemy wykonanie dodatkowych testów i badań. Wspólnie dobierzemy skuteczne terapie na łysienie!

Trychologiczne Centrum Zdrowych Włosów PLMED z Krakowa oferuje swoim Klientom skorzystanie z dofinansowanej konsultacji trychologicznej.

Nie zwlekaj z decyzją o przyjściu do trychologa - ratuj swoje włosy
dla nich każdy dzień jest ważny!
X