W Trychologicznym Centrum Zdrowych Włosów jest możliwość przygotowania klienta do przeprowadzenia  badania Analizy Pierwiastkowej  Włosów. Trycholog pobierze od Państwa próbkę włosów oraz wypełni odpowiednią ankietę, a także prześle włosy do analizy.

Analiza Pierwiastkowa Włosów (APW) jest nowoczesną metodą diagnostyczną umożliwiającą ocenę stanu odżywienia organizmu. Skład mineralny włosów odzwierciedla wiele równowag fizjologicznych organizmu. Na podstawie ilości 29 pierwiastków (w tym 5 pierwiastków toksycznych) i ich wzajemnych proporcji we włosach opisywane są charakterystyczne cechy metabolizmu badanej osoby.

APW ma zastosowanie w profilaktyce zdrowia dorosłych i dzieci oraz wspomaganiu leczenia i rehabilitacji,  a zwłaszcza osób  o obniżonej odporności organizmu. Najczęściej wykonywana jest przy zaburzeniach: gastrologicznych, hormonalnych, neurologicznych, dermatologicznych, układu kostno-stawowego, kardiologicznych.

Wynik Analizy Pierwiastkowej Włosów jest wysyłany w formie papierowej, a także na życzenie klienta, również na adres e-mail w wersji elektronicznej.
W wyniku APW składającym się z około 40-50 stron dla osoby dorosłej, oprócz wykresów z wartościami i proporcjami badanych pierwiastków, analizy tendencji zdrowotnych i zaleceń aktywności fizycznej, otrzymasz: opis typu metabolicznego, program suplementacyjny, dietę metaboliczną.

Cena badania: 300 zł
X