Wybierz współpracę z kompetentnym trychologiem z Krakowa

Dobra kondycja włosów powinna być priorytetem dla każdego. To właśnie odpowiednia fryzura często dodaje pewności siebie, przekładając się na wiele dziedzin życia. Jeśli widzisz, że z Twoimi włosami dzieje się coś dziwnego i szukasz przyczyny ich wypadania, powinieneś skorzystać z pomocy kompetentnych specjalistów z gabinetu trychologicznego. Zapraszamy do Krakowa do Trychologicznego Centrum Zdrowych Włosów PLMED w celu wykonania profesjonalnej diagnostyki, np. łysienia, a także wzięcia udziału w badaniu trychologicznym, które jest punktem wyjściowym do zaplanowania skutecznego leczenia.

Trichoskopia

Podstawowym badaniem skóry głowy jest trichoskopia. Polega ona na wykorzystaniu specjalnej kamery powiększającej obraz nawet 250-krotnie. W ten sposób specjalista trycholog może dokładnie ocenić stan skóry i włosów. Diagnostykę można rozszerzyć o fototrichogram, rejestrujący liczbę włosów w poszczególnych fazach cyklu włosowego.

Mezoterapia skóry głowy

Jednym z zabiegów przynoszących korzystne rezultaty w walce z łysieniem jest mezoterapia skóry głowy. Zabieg polega na ostrzykiwaniu skóry różnymi preparatami, które posiadają silne właściwości regenerujące. Zabieg stymuluje odrastanie bardziej gęstych i mocniejszych włosów.

Laseroterapia

Laseroterapia i fototerapia polegają na poddawaniu skóry głowy działaniu energii laserowej oraz precyzyjnych długości fal światła niebieskiego, czerwonego i bliskiej podczerwieni. Metody stosuje się m.in. w leczeniu nadmiernego wypadania włosów, łuszczycy, łupieżu, łagodzenia trądziku pospolitego i różowatego oraz eliminacji pękających naczynek, czy usuwaniu przebarwień.

Biosymulacja skóry głowy

Wśród zabiegów z zakresu biostymulacji skóry głowy znalazły się nieinwazyjne procesy pobudzające naturalną odbudowę i regenerację. Dzięki prądom o różnej częstotliwości lub krioterapii można uzyskać efekt zahamowania łysienia i wzmocnienia odrastających włosów. Dzięki tym zabiegom do cebulek włosów dociera więcej substancji odżywczych.

X