Systemy mikrowłókien to rewolucyjny produkt dzięki któremu pozbędziesz się krępującego wyglądu przerzedzonych włosów i to zaledwie w kilka sekund!
Jest to preparat zakrywający przerzedzenia włosów oraz sprawiający, że włosy wyglądają na gęste i zdrowe. Wykonany jest z naturalnych włókien na bazie barwników mineralnych, dzięki czemu może być stosowany nawet na wrażliwą skórę głowy, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

Wystarczy za pomocą specjalnego aplikatora rozpylić na włosach keratynowe drobinki znajdujące się w kosmetyku. W jednej chwili Twoje włosy staną się gęste, a problem prześwitów skóry głowy zniknie. Dla wzmocnienia działania, włosy należy spryskać specjalnym utrwalaczem.

Efekt gęstych włosów utrzymuje się nawet podczas silnego wiatru, deszczu czy śniegu. Można także uprawiać sport i pocić się. W każdym przypadku mikrowłókna do włosów będą mocno się trzymać i nie będzie obawy, że pogorszy się efekt ich gęstości. Jeśli będziesz chciał usunąć kosmetyk z włosów, wystarczy że umyjesz je dowolnym szamponem.
Systemy mikrowłókien to  najpopularniejszym tego typu kosmetyk na świecie do zagęszczania włosów. Jego popularność wzięła się przede wszystkim z jakości jaką ten produkt oferuje. Bardzo mocno trzyma się włosów, nie brudzi ubrań ani pościeli.

Dostępne kolory:

czarny, ciemny brąz, średni brąz, jasny brąz, ciemny szary, biały, blond

X