Pasemka Kanapkowe

25 cm 12 pasm
40 cm 12 pasm
55 cm 12 pasm

Pasemka kanapkowe standardowe dostępne są w opakowaniach po 12 pasm, co daje 6 gotowych kanapek. Te pasma o szerokości 3 cm zostały zaprojektowane specjalnie na większe zakryte obszary zapewniając pełne pokrycie.

25 cm 12 pasm
40 cm 12 pasm

Występują także pasemka kanapkowe plus. Zostały one stworzone tak, aby wyglądały i w dotyku były jak włosy wyrastające bezpośrednio ze skóry głowy. Przy użyciu igły każdy włos jest ręcznie umieszczany na 3 cm taśmie. Kombinacja pasm jest idealna do użycia w rejonach skroni, korony włosów, a także kości ciemieniowej, szczególnie w przypadku cienkich lub rzadkich włosów.

Pasemka plus dostępne są w opakowaniach po 12 pasm, co daje nam 12 gotowych kanapek łącząc je z pasmami standardowymi.

Pasemka plus występują także w wersji z odrostami

25 cm 12 pasm
40 cm 12 pasm

Te pasma o szerokości 3 cm, zaprojektowane tak, aby zapewnić jeszcze bardziej naturalny wygląd w obszarze skroni, korony włosów i kości ciemieniowej.

Pasemka kanapkowe plus z odrostami dostępne są w opakowaniach po 12 pasm, co daje nam 12 gotowych kanapek.

Pasemka mini plusy

25 cm 12 pasm
40 cm 12 pasm

Te 1 cm pasma zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby były zupełnie niezauważalne w rejonie kości ciemieniowej, korony włosów i skroni. Pasemka mini plusy są idealne dla Klientek, które lubią nosić włosy zaczesane do góry. Idealne do tworzenia natychmiastowych efektów kolorystycznych. Zaleca się zmianę pasm hairtalk mini na nowe co 4 tygodnie, aby utrzymać integralność naturalnych włosów Klientki.

Pasemka mini plusy dostępne są w opakowaniach po 20 pasm, co daje 10 gotowych kanapek, lub 20 gotowych kanapek.

X