Poznaj zakres świadczonych usług – Centrum Trychologiczne w Krakowie zaprasza!

W naszym Trychologicznym Centrum Zdrowych Włosów w Krakowie każdego dnia spotykamy osoby zmagające się z osłabioną kondycją włosów. Jako specjaliści w swojej dziedzinie wiemy, że takie objawy bardzo często są odzwierciedleniem stanu zdrowia całego organizmu. Nadmierne wypadanie włosów zawsze powinno skłaniać do pogłębionej analizy zdrowotnej. Dlatego też nasi dermatolodzy i trycholodzy przeprowadzają profesjonalną diagnostykę łysienia, a także proponują skuteczne sposoby leczenia. Wszystko po to, aby przywrócić Państwu nie tylko lepszy wygląd, ale przede wszystkim samopoczucie.

Specjalistyczna diagnostyka włosa – odwiedź naszą klinikę w Krakowie!

Trychologia obejmuje diagnostykę oraz odpowiedni dobór leczenia nadmiernego wypadania włosów. Podstawowym badaniem trychologicznym, jakie wykonujemy w naszych gabinetach w Krakowie, jest trichoskopia. Polega ona na zbadaniu skóry głowy za pomocą specjalnej mikrokamery powiększającej obraz od 50 do 250 razy. Wśród innych badań proponowanych przez nas znajduje się również Trichoscale (badanie wideodermatoskopem), trichogram (mikroskopowa ocena stanu mieszków włosowych i łodygi włosa), analiza pierwiastkowa włosa oraz cyfrowa diagnostyka łysienia FotoFinder. W zakresie nieinwazyjnego leczenia oferujemy: laseroterapię, mezoterapię skóry głowy, biostymulację skóry głowy, a także specjalistyczne zabiegi pielęgnacyjne.

Transplantacja włosów sposobem na piękny wygląd – klinika włosa w Krakowie zaprasza!

W naszym Trychologicznym Centrum Zdrowych Włosów w Krakowie przeprowadzamy zabiegi transplantacji włosów, dwiema metodami: FUT (follicular unit transplant) i FUE (follicular unit extraction). Włosy do przeszczepu pobierane są z okolicy potylicznej, która rzadko podlega łysieniu. W metodzie FUT lekarz chirurg pobiera cienki pasek owłosionej skóry głowy. Pasek ten zostaje podzielony na zespoły mieszkowe gotowe do przeszczepienia. Natomiast w metodzie FUE każdy pojedynczy zespół mieszkowy pobiera się przy pomocy specjalnego narzędzia. FUT pozostawia niewielką bliznę o grubości 1-3 mm, a FUE pozostawia punktowe, rozsiane blizny niemal niedostrzegalne gołym okiem. Wybór metody uwarunkowany jest indywidualnie.

Zagęszczanie włosów w atrakcyjnych cenach – poznaj ofertę Centrum Trychologicznego z Krakowa

Nowoczesne sposoby zagęszczania włosów pozwalają na błyskawiczne zatuszowanie problemu i odzyskanie atrakcyjnego wyglądu. W naszej klinice włosa w Krakowie oferujemy m.in. mikropigmentację, czyli wykonanie kamuflażu za pomocą specjalnych barwników. Wprowadzenie pigmentu do skóry pozwala na uzyskanie efektu delikatnego cieniowania, przez co przerzedzone miejsce staje się mniej widoczne. Polecamy również zagęszczające systemy mikrowłókien, systemy częściowe na klipsach, na taśmach, na siateczkach, a także pasemka oraz peruki dla kobiet i mężczyzn.

Wykwalifikowani trycholodzy, dermatolodzy i dietetycy – klinika w Krakowie zaprasza!

Centrum Medyczne PLMED w Krakowie świadczy nie tylko usługi trychologiczne. Zapewnia również dostęp do szerokiej diagnostyki dermatologicznej, zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i innych. W ofercie znajdują się: badania i testy laboratoryjne, obrazowa analiza znamion skórnych, a także konsultacje dobrych specjalistówtrychologa, dietetyka, dermatologa, lekarza medycyny estetycznej oraz psychologa. W ramach usług kosmetycznych w Centrum Medycznym PLMED dostępne są również zabiegi podologiczne, peelingi chemiczne i ziołowe, a także mezoterapia. Zapraszamy także do skorzystania z usług fryzjera trychologicznego.

X