Rytuał przeciw wypadaniu włosów - Wybierz specjalistę w celu umówienia się na wizytę.

Małgorzata Garlacz

Zarezerwuj wizytę

Ukończyła studia wyższe na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Prezes Polskiego Towarzystwa na Rzecz Rozwoju Trychologii.
Członek Światowego Towarzystwa Trychologicznego. Wykładowca w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku Trychologia kosmetologiczna.
Trycholog, wykładowca i wieloletni praktyk w terapiach manualnych i aparaturowych skóry głowy i włosów. Specjalizuje się w terapii biostymulacyjnej oraz zabiegach mezoterapii i karboksyterapii skóry głowy. Wykonuje także zabiegi mikropigmentacji skóry głowy HFS oraz konsultuje do zabiegu przeszczepiania włosów. Konsultant do spraw Integracyjnych Systemów Zagęszczania Włosów Volume Up firmy Hairdreams.

Elżbieta Styczyńska

Zarezerwuj wizytę

Ukończyła studia w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Trycholog z wieloletnim doświadczeniem w diagnozowaniu chorób skóry głowy i włosów. Wykładowca i wieloletni praktyk w terapiach manualnych i aparaturowych skóry i włosów. Konsultant do spraw Integracyjnych Systemów Zagęszczania Włosów Volume Up firmy Hairdreams.Członek Polskiego Towarzystwa na Rzecz Rozwoju Trychologii.

Lek. med. Ewa Okuńska

Zarezerwuj wizytę

Lek. med. Ewa Okuńska

Absolwentka kierunku lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, obecnie pracująca jako lekarz w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie, trycholog i szkoleniowiec PLMed Sp. z o.o. W trychologii jej szczególnym obszarem zainteresowań stała się terapia osoczem bogatopłytkowym w leczeniu różnych typów łysienia. Jest członkiem jedynego zespołu w Krakowie, stosującego metodę z wykorzystaniem technologii Angel, w Trychologicznym Centrum Zdrowych Włosów.

X