Rytuał w łojotokowym zapaleniu skóry głowy - Wybierz specjalistę w celu umówienia się na wizytę.

Halina Derevianko

Zarezerwuj wizytę

Ukończyła studia na Akademii Medycznej w Połtawie. Posiada najwyższy stopień specjalizacji dermatologicznej na Ukrainie. Wieloletni praktyk, specjalista w diagnostyce trychologicznej​, dermoskopii ​i leczeniu schorzeń skóry. Praktykowała w wielu światowych ośrodkach terapeutycznych m.in. w Moskwie, Madrycie, Barcelonie, Rzymie.
Członek Ukraińskiej Akademii Dermatow​enerologów oraz Ukraińskiego Stowarzyszenia Dermatologów Wenerologów i Kosmetologów.
Członek Polskiego Towarzystwa na Rzecz Rozwoju Trychologii.
W Trychologicznym Centrum Zdrowych Włosów specjalizuje się​ w  terapiach biostymulacyjnych oraz mezoterapii osoczem bogatopłytkowym PRP Angel System. Wykonuje także zabiegi medycyny estetycznej twarzy.

Małgorzata Garlacz

Zarezerwuj wizytę

Małgorzata Garlacz – Trychologiczne Centrum Zdrowych Włosów w Krakowie

Ukończyła studia wyższe na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Piastuje stanowisko Prezesa Polskiego Towarzystwa na Rzecz Rozwoju Trychologii, jest również Członkiem Światowego Towarzystwa Trychologicznego oraz wykładowcą w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku Trychologia kosmetologiczna. Trycholog, kosmetolog, linergistka, wieloletni praktyk w terapiach manualnych, jak też aparaturowych skóry głowy i włosów. Specjalizuje się w kuracji biostymulacyjnej, zabiegach mezoterapii igłowej, karboksyterapii. Wykonuje zabiegi mikropigmentacji skóry głowy HFS oraz konsultuje do zabiegu przeszczepiania włosów. Konsultant do spraw Integracyjnych Systemów Zagęszczania Włosów Volume Up firmy Hairdreams, pracuje również z systemami Hairtalk oraz Hairsystem.

Elżbieta Styczyńska

Zarezerwuj wizytę

Elżbieta Styczyńska – Trychologiczne Centrum Zdrowych Włosów w Krakowie

Kosmetolog, podolog. Specjalista niechirurgicznego zagęszczania włosów. Ukończyła studia w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Trycholog z wieloletnim doświadczeniem w diagnozowaniu chorób skóry głowy i włosów. Wykładowca oraz – co najważniejsze – wieloletni praktyk. Zajmuje się terapiami manualnymi, biostymulacyjnymi, jak również aparaturowymi. Jest też cenionym konsultantem do spraw Integracyjnych Systemów Zagęszczania Włosów Volume Up firmy Hairdreams, a także członkiem Polskiego Towarzystwa na Rzecz Rozwoju Trychologii.

Lek. med. Ewa Czunko

Zarezerwuj wizytę

Ewa Czunko – Trychologiczne Centrum Zdrowych Włosów w Krakowie

Absolwentka kierunku lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, aktualnie pracująca jako lekarz w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie. Doświadczony trycholog, a także zdolny trener sprawnie przekazujący wiedzę podczas szkoleń organizowanych przez spółkę PLMed. W trychologii jej szczególnym obszarem zainteresowań stała się terapia osoczem bogatopłytkowym w leczeniu różnych typów łysienia. Przeprowadza konsultacje trychologiczne oraz kwalifikacyjne do zabiegów medycznych. Specjalizuje się w zabiegach mezoterapii PRP i IPRF oraz Regenera Activa. Wykonuje pełny zakres zabiegów trychologicznych. Jest członkiem jedynego zespołu w Krakowie stosującego metodę kuracji z wykorzystaniem technologii Angel, w Trychologicznym Centrum Zdrowych Włosów. Członek Polskiego Towarzystwa na Rzecz Rozwoju Trychologii.

Godziny przyjęć: wtorek 15:30-17:00

X