Obserwujesz u siebie pierwsze objawy łysienia i nie masz pojęcia, jak temu zapobiec? Twoje włosy są rzadkie i szukasz sposobu na ich zagęszczenie? A może chcesz zahamować siwienie, które staje się coraz bardziej zauważalne? Jeśli tak – mamy dla Ciebie propozycję! Jako renomowani trycholodzy z kliniki w Krakowie możemy zaproponować Ci terapię opartą na kuracji WNT Deltacrin – metodę walki z łysieniem, która zyskała już wielu zwolenników.

Kompleksowe zagęszczanie włosów – wybierz WNT Deltacrin!

WNT Deltacrin to kuracja zaproponowana przez renomowaną włoską markę Pharcos Deltacrin. Na polskim rynku istnieje od marca 2017 roku (dostępna m.in. w Trychologicznym Centrum Zdrowych Włosów PLMED w Krakowie) i od tego momentu zyskała już wielu zwolenników – zarówno kobiet, jak i mężczyzn, którym pomogła w walce z nadmiernym wypadaniem włosów. Wszystko za sprawą kompleksowego podejścia do terapii łysienia. Zestaw WNT Deltacrin składa się bowiem z trzech trychoceutyków: spray’u, szamponu oraz suplementów w postaci kapsułek. Działa więc zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizmu.

System zagęszczający włosy na miarę Twoich potrzeb

Kuracja WNT Deltacrin sprawdza się doskonale w wielu przypadkach łysienia. Można ją stosować zarówno w jego starczej, androgenowej, jak i plackowatej odmianie. Podstawową zasadą działania wspomnianych wcześniej trzech trychoceutyków jest aktywacja szlaku WNT w mieszkach włosowych. To właśnie ona powoduje nie tylko powstawanie nowych włosów, ale też szybszy wzrost oraz znaczące pogrubienie tych już istniejących. W wielu przypadkach wpływa znacząco na ich zagęszczenie.

WNT Deltacrin – terapia ograniczenia łysienia w 3 prostych krokach

Poza aktywacją szlaku WNT preparaty wchodzące w skład WNT Deltacrin oferują również szereg innych zalet. Spray wydłuża cykl włosowy i zapewnia ochronę antyoksydacyjną. Szampon wzmacnia trzon włosa, przywraca jego prawidłową pigmentację oraz nawilża skórę głowy. Natomiast suplementy w kapsułkach, bogate m.in. w żelazo i lizynę, poprawiają funkcjonowanie układu hormonalnego, a także wspomagają komórki mieszków włosowych. Dostarczają więc od wewnątrz odpowiednią ilość substancji niezbędnych do powstrzymania łysienia. Przekonaj się sam – zapytaj o kurację WNT Deltacrin w naszym Trychologicznym Centrum Zdrowych Włosów w Krakowie.

X