Zgłoś się do Centrum Leczenia Łysienia i Zaburzeń Skóry Głowy na zabieg mikropigmentacji skóry głowy HFS w promocyjnej cenie. Poprawisz sobie komfort życia i pozbędziesz się krępujących ubytków.

Mikropigmentacja skóry głowy HFS polega na precyzyjnym umieszczeniu pigmentu w najgłębszych warstwach naskórka, w efekcie czego maskujemy ubytki włosów na skórze głowy. Jest to metoda skuteczna i bezpieczna a wykonana fachowo oraz odpowiednim sprzętem, to zabieg przynoszący ogromne zadowolenie klientów trychologicznych walczących z nadmiernym wypadaniem włosów. Metoda ta gwarantuje naturalny wygląd, który zapewniają nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz pigmenty farmaceutyczne najwyższej jakości.
 
Metodę wprowadziła i opatentowała znana na całym świecie izraelska firma NPM – światowy lider w makijażu permanentnym.
Zabieg poprzedzony jest konsultacją, podczas której ustalany jest docelowa gęstość włosów, kolor wprowadzanego pigmentu oraz wysokość i kształt rekonstruowanej linii włosów.
Wprowadzane podczas zabiegu w skórę głowy pigmenty uzyskane są z minerałów, które są neutralne dla organizmu, nie powodują zatem ryzyka wystąpienia alergii. Aparat zabiegowy ORON-57 posiada certyfikat medyczny, a sama metoda jest higieniczna i całkowicie bezpieczna.
Zabieg permanentnej symulacji włosów na skórze głowy HFS trwa około 1 – 1,5 godziny, podczas jednej lub kilku sesji zabiegowych, a rezultaty widoczne są natychmiast!
Po zabiegu mikropigmentacji skóry głowy klienci odzyskują pewność siebie i mogą w każdej sytuacji czuć się komfortowo.

Rezerwacja terminu konsultacji do zabiegu:

http://trychologia.krakow.pl/wybierz-gabinet-do-rezerwacji

790 499 993 lub 669 797 079

X